همه ما ممکن است فیلم بین حرفه‌ای باشیم و مرتب برای پیدا کردن فیلم‌های خوب سایت‌های دانلود را زیر و رو کنیم، اخبار سینمایی را دنبال کنیم و مجله های مختلف بخریم و مطالعه کنیم، با این همه میزان تولیدهای سینمایی آنقدر زیاد است که حتی کوشاترین و ساعی‌ترین عشق فیلم‌ها، همیشه فیلم‌های خوب را از قلم می‌اندازند. گاهی علت این امر، مشغله‌های ماست که باعث می‌شود یکی دو ماهی فیلم‌ها را خوب دنبال نکنیم و در همین فاصله، چند فیلم را از دست بدهیم. گاهی هم علت، توضیحات بد و ناکافی در سایت‌های معرفی و نقد فیلم یا مجله‌هاست.

گاهی هم فیلمی را دست‌کم می‌گیریم و بعد از مدت‌ها متوجه می‌شویم، فیلم خوبی بوده است.

یک علت جالب دیگر این است که ما گاهی به امید آمدن کیفیت عالی یک فیلم یا زیرنویس آن، نسخه‌های اولیه را دانلود نمی‌کنیم و بعد کلا فراموشمان می‌شود که چنین فیلمی هم بوده است! هنگامی که این پست را آماده می‌کردم، متوجه شدم که در همین فهرستی که تقدیم می‌شود، دست‌کم ۱۰ – ۱۵ فیلم خوب وجود دارند که من تا حالا ندیده‌ام. پس نوشتن این پست برای خودم هم مفید بود!

بهترین‌های فیلم های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ با استفاده از نمرات سایت IMDB انتخاب شده اند. البته در این میان برخی از فیلم‌های ضعیف که نمره بالایی داشته‌اند را توصیه نکرده‌ام و برخی از فیلم‌ها با نمره متوسط را که برآورد می‌کردیم که شایسته حضور در فهرست بهترین فیلم‌ های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ هستند را در فهرست گنحانده‌ایم.

این مطلب را به سه قسمت تقسیم کرده ام که میتوانید در لینک های زیر بخوانید

بهترین فیلم های سال 20 و 2019 از دید سایت IMDB قسمت اول

بهترین فیلم های سال 20 و 2019 از دید سایت IMDB قسمت دوم

بهترین فیلم های سال 20 و 2019 از دید سایت IMDB قسمت سوم

این مطلب به طور کامل از سایت یک پزشک کپی شده است

دربی نودم - استقلال صفر - پرسپولیس یک - فیلم خلاصه و فیلم کامل شهرآورد

بهترین فیلم‌ های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹

فیلم ,های ,سایت ,قسمت ,هم ,گاهی ,سایت imdb ,فیلم های ,imdb قسمت ,20 و ,های سال

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی تراز alonaki ایران فیلم گروه درسی ریاضی دوره ی اول متوسطه استان کردستان software-web وبـــلاگ عـــترت پیـــامبر اعظـــم مطالب اینترنتی مرجع فیلم سریال ... دانلود سون منتظران